Hakkımızda

20 Yıldır Hizmetinizdeyiz

TAŞMAK METAL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup, Çalı Sanayi Bölgesinde 1.000 m2’lik alanda üretimine devam etmektedir.

Cnc Makina parkuruyla, makina sektöründe teknik, ticari bilgisi ve uzmanlaşmış kadrosuyla Taşmak Metal Makina değerli müşterilerine dinamik yapısıyla hizmet vermektedir.

Üretimini yapmış olduğumuz Sulu Kesim Daire Testerelerin %60’nı Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve Uzakdoğu ülkelerine ihraç etmekteyiz.

Sonuç olarak; TAŞMAK MAKİNA . koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanmış üretim ve hizmet anlayışı, kaliteden ödün vermeyen ve satış sonrası servis desteği ile sektöründe seçkin bir konuma sahiptir.

TAŞMAK METAL MAKİNA,

Müşteri portföyünün kalite beklentisinin farkında olup, zamanında, en uygun bütçede ve kaliteden ödün vermeksizin değerli müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

TAŞMAK METAL MAKİNA

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Taşmak Metal Makina , tüm imalatında öncelikle isteklerinizi tam olarak algılayıp, çözümü size görsel olarak sunup daha sonra üretime geçmektedir.

Sektörümüzde tüm yasal şartlara uymayı, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı, taahhüdümüz altında projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamayı, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip, hep birlikte sürekli iyileştirmeyi, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı, iş güvenliği birinci derecede önemsemeyi ve geliştirmeyi, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmayı ve çevreye saygılı olmayı şirketimizin misyonu ve kalite politikası olarak kabul edip, eksiksiz olarak uygulamaya çalışıyoruz.

0
Yılından beri Hizmetinizdeyiz
0
m2 Tesis

"Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olmak İçin"

Ürünlerimize Gözatın